kaader filmist

kaader filmist

Friday, September 20, 2013

Lammutaja Ralph

Film: Wreck-It Ralph (2013)
Vaatamise põhjus: polnud näinud ja sobis õhtu viimaseks filmiks
Hinne: B+
Filmi lühikokkuvõte: Disney stuudio uusima animafilmi LAMMUTAJA RALF peategelaseks on 30 pikka aastat ühes mänguautomaadis kohusetundlikult pahalase rolli täitnud Ralf, kelle ülesandeks mängu sees on... lammutada kõike, mis ette juhtub. Seda ainult selleks, et välja saaks ilmuda mängu kangelane Parandaja Felix, et kõik tema poolt lõhutu ära parandada.
Ralf on aga õrna hingega, vääriti mõistetud tegelane, kes on tüdinud olemast paha. Ja mida suuremaks tüdimus tõuseb, seda suuremaks muutub ka soov... kangelaseks saada. Ja seda iga hinna eest. Olgu selleks kasvõi vaja omaenda mäng hüljata, et teistesse mängudesse kangelase rolli otsima minna. Kuidas see tal õnnestub, see selgub kinodes...
Animation, Comedy

See oli üks tore Disney multikas, mis meenutas mulle vahepeal ühte mu lapsepõlve lauamängu – Kommimaa – aga muidu oli üks tavaline tore lastefilm, kus on head ja pahad ja kangelased ja sõprus mis võidab kõik ja eneseohverdust ja armastust.

Korraks meenus mulle ka üks teine Disney film – Iludus ja Koletis – aga et sellest seosest aru saaksite, peaksite ka teie selle filmi laulusõnu peast teadma ;) Ma tean, ma tean, olen friik :):)!

Aga multikas oli … Disney multikas.

No comments:

Post a Comment