kaader filmist

kaader filmist

Monday, May 15, 2017

Kosmos meie vahelFilm: The Space Between Us (2016)
Hinne: C
Sisukokkuvõte: Selles planeetidevahelises seikluses läheb kosmosesüstik esimesele Marsi asustamise missioonile, kuid pärast starti selgub, et üks astronautidest on rase. Varsti pärast maandumist sureb astronaut esimese punasel planeedil ilmale tulnud inimlapse sünnitamisel tekkinud tüsistustesse, jättes lapse isa nime teiste eest saladuseks. Nii astub oma imelisse ellu Gardner Elliot − uudishimulik ja väga intelligentne poiss, kes on 16-aastaseks saades oma väga ebahariliku lapsepõlve jooksul kohtunud vaid 14 inimesega. Otsides vihjeid oma isa ja talle täiesti tundmatu koduplaneedi kohta, saab Gardner internetis sõbraks laia silmaringiga Colorado tüdruku Tulsaga.

Kui ta saab lõpuks võimaluse Maale minna, tahab ta kogeda kõiki imesid, millest ta Marsil ainult lugeda sai −alates kõige lihtsamatest asjadest kuni erakordsete kogemusteni. Aga pärast tema avastamisretke algust saavad teadlased aru, et Gardneri elundid ei pea Maa atmosfääris vastu. Gardner, kes tahab väga oma isa leida, põgeneb teadlaste juurest ja asub koos Tulsaga peadpööritavale võidujooksule ajaga, et paljastada saladused selle kohta, kus on tema juured ja koht universumis.
Fantasy, YA, Romance

See on üks vägagi tüüpiline YA film, kus noored peavad ületama võimatuna tunduvad takistused, mis nende teele on seadnud loodus ja täiskasvanud, kuid nende armastus ületab kõik ja nad saavutavad oma eesmärgid.

Iseenesest ju hea lugu , kui ta poleks nii äärmiselt läila, kui kosmosepoiss poleks nii tüüpiline taibu, kui maatüdruk poleks nii tüüpiline väikelinnas elav orb ja kui poissi kaitsevad täiskasvanud poleks nii tüüpilised „üllatuslikud“ vanemakujud. Aga Asa on näitleja, kellel tasub silma peal hoida, sest kui ta kasvab välja hetkel talle antavatest teismeliste rollidest, võib temalt näha suurepäraseid rolle. Huvitav, kuna tuleb see aeg, kui Britt enam teismelisi ei mängi.

Tüüpiline film, mille mittenägemine pole suur kaotus.

No comments:

Post a Comment