kaader filmist

kaader filmist

Tuesday, December 27, 2016

1+1 on pereFilm: Demain tout commence (2016)
Hinne: C
Sisukokkuvõte: Samuel elab kohustuste-ja vastutusvaba elu Lõuna-Prantsusmaa päikselisel merekaldal inimeste keskel, keda ta armastab ja kellega koos töötab, ilma et end väga ära väsitaks.

Ühel päeval aga jätab üks Samueli endisi voodikaaslasi tema kätte paarikuuse beebi Gloria – tema tütre! Suutmata lapse eest hoolitseda, otsustab Samuel ta emale tagasi viia ja sõidab ruttu Londonisse lootusega ta üles leida, kuid tulutult.

Kaheksa aastat hiljem, kui lahutamatuteks muutunud Samuel ja Gloria elavad Londonis, naaseb Gloria ema oma tütart tagasi nõudma....
Drama, Comedy

Esiteks – see film ei ole 1+1 järg, need kaks lugu pole üksteisega muudmoodi seotud, kui vaid peategelane, Omar Sy mängib mõlemis filmis. Sellel filmil on mitmeid nimesid – rahvusvaheline nimi Two is a Family, originaal pealkiri Demain tout commence (Homme algab kõik) ja siis võiks ta ka väga vabalt olla nimetatud Instructions Not Included 0.2.

Tegu on 2013 aastal ilmunud Mehhiko filmi Instructions Not Included prantslaste versiooniga. Kahjuks  jääb selles uusversioonis puudu originaali südamlikkusest, positiivsusest ja komöödiast. Kuigi lugu on täpselt sama – kui väikesed muudatused välja arvata – siis Omar Sy ei mängi välja seda üllatunud isa, kes on esialgu oma järglase kasvatamise vastu, kuid siis on valmis tegema tema heaks mida iganes.

Et siis ühesõnaga, kui te olete juhtunud nägema seda algset filmi Sony Entertainmenti pealt, siis ärge kinno minge ja kui te tahate näha 1+1 järge, siis see pole küll see film.

No comments:

Post a Comment