kaader filmist

kaader filmist

Friday, March 23, 2018

Irreplaceable You


Film: Irreplaceable You (2018)


Hinne: B
Sisukokkuvõte: Lugu on paarist, kes on olnud koos juba kaheksa aastat ning nad jäävad kokku ka kuni elu lõpuni.
Comedy, Drama

Asendamatu sina on ilus armastuslugu paarist, kes kohtusid ülikoolis, kes on toetanud üksteist nende karjääris, on nüüdseks kihlatud ja plaanivad peret laiendada. Ideaalne paar ja ideaalne elu. Seda siis seniks, kuni Abbie (Gugu Mbatha-Raw) arvabki, et on juba lapseootel, ning kui nad siis koos Samiga (Michiel Huisman) arsti juurde lähevad, selgub et see kes Abbie keha muudab ei olegi mitte healoomuline kasvaja, mille väljatulekust kõik rõõmu tunnevad, vaid see kasvaja viib ta endaga teispoolsusesse.

Nagu ikka, järgneb eitus, viha, masendus, leppimine, tugigrupiga ühinemine ja siis adub Abbie et Sam ei saa ju ilma temata hakkama, seega on vaja talle järgmine elukaaslane leida enne kui aeg otsa saab.

Seega ta käibki oma tugigrupi kohtumistel, keemiaravi seanssidel, uute kandidaatidega kohtumas ning teeb tööd ja püüab mitte liiga masendusse langeda. Olukorrad on koomilised ja südantlõhestavad ning ma usun et te juba aimate kuidas see kõik lõppeb. Aga lõpp on südamlik ja ilus ja filmis osalevad näitlejad on nii armsad ja nii head. Lisaks Gugu ja Michielile on siin ka Steve Coogan, Jacki Weaver, Kate McKinnon, Christopher Walken.

No comments:

Post a Comment