kaader filmist

kaader filmist

Monday, August 31, 2020

Palm Springs

Film: Palm Springs (2020) Hinne: B Lühikokkuvõte: Palm Springsis toimuvas pulmas kohtuvad kaks sinna kõige vähem kuuluvat inimest – muretu ja lõbusa ellusuhtumisega Nyles (Andy Samberg) ning pruudi perekonna must lammas Sarah (Cristin Milioti).

Nyles peab pulmas ootamatu ning tavapärasest teistsuguse kõne ning pälvib sellega igavleva Sarah tähelepanu. Sarah aga ei tea, aga Nylesi saladust – nimelt on too sattunud ajalõksu ning elab läbi ühte ja sama päeva. Sündmused viivad sinnamaani, et ka Sarah jääb kogemata kinni samasse lõksu ning nüüd peavad nad kahekesi seda päeva lõputult läbi elama ning ei saa põgeneda ei päeva, koha ega ka teineteise eest. Olukorda ei tee paremaks ka samuti lõksus vaevlev Roy (J.K. Simmons), kes on endale südameasjaks võtnud eesmärgi Nylesile kätte maksta.

Comedy, Fantasy, Mystery


Taas kord üks uusversioon Igavesest küünlapäevast, kuid siin pole ühes päevas kinni vaid üks inimene, vaid suisa kolm. Kolm suurepärast näitlejat, kes kehastavad suurepäraseid karaktereid, pakkudes vaatajatele nii slap-happy nalju kui ka sügavamat mõtlemisainet. 

Väga hea uusversioon!!!


No comments:

Post a Comment