kaader filmist

kaader filmist

Wednesday, July 15, 2015

Ted 2

Film: Ted 2 (2015)
Hinne: F (kui täiskasvanu) A++(kui teismeline)
Filmi lühikokkuvõte: Režissööri, stsenaristi ja näitleja Seth MacFarlane’i ropusuine mängukaru nimega Ted tatsub õllepudelite kolinal tagasi kinolinale. Pöörase macho-komöödia järjes on parimad sõbrad John (Mark Wahlberg) ja Ted (hääl Seth McFarlane) ametis pereteemadega. Nimelt on endisest elumehest karu vahepeal veidi taltunud ja oma tüdruksõbra Tami-Lynni naiseks võtnud. Nüüd on aeg lapsuke saada. Palju õnne! Aga.. lapse eostamiseks on vaja leida spermadoonor. Ja kes oleks parim kandidaat? Muidugi neljakordne Super Bowli võitjast jalkatäht Tom Brady. Mõeldud-tehtud. Rämedat nalja hakkab saama nii spordistaari kui sõbrakeste endi kulul. Pärast hullu äpardust spermapangas, millega saab hakkama muidugi abivalmis sõber John, tuleb Tedil võtta ette kohtutee tõestamaks end kui täieõiguslikku isikut, kel on seaduslik voli adopteerida laps.

Lustlikult brutaalset otsekohesust, möllu, pulli ja popsu saab nii, et vähe pole! Meeleolukat kontrasti pöörastele sõbrakestele lisab alati väljapeetud ja väärikas Morgan Freeman („Shawshanki lunastus“) legendaarse inimõiguste valdkonna juristi rollis. Kõrvalosades astuvad üles veel sellised nimekad staarid nagu Amanda Seyfried („Les Miserables“), Giovanni Ribisi („Avatar“), John Slattery (“Mad Men“) ja Liam Neeson („Lego film“)

Comedy

Ma olen liiga vana selliste filmide jaoks.

Ma saan aru, et selles filmis naerab Ameerika ise enda, oma idiootliku öökima ajava poliitilise korrektsuse, äärmustesse mineva sõnavabaduse ja mõistuse piiridest välja mineva isikuvabaduse üle, ning katsetab piire, kui kaugele võivad nad minna roppuste ütlemises ja narkootikumide kasutamises. Samuti mõistam ma ka, et kõige selle roppuse ja idiootsuse vahele on ära peidetud ka nii mõnigi õpetlik tera nooremale vaatajale, kuid ... ma olen liiga vana selliste filmide jaoks aga ma olen hea tädi ning kui ma vean teised vaatama oma lemmik komöödiat, siis tuleb mul kannatada nende valitud komöödiat.
 

No comments:

Post a Comment