kaader filmist

kaader filmist

Friday, February 7, 2020

Röövlinnud (ja Harley Quinni erakordne vabanemine)


Film: Birds of Prey (And the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn) (2020)
Hinne: C+
Lühikokkuvõte: Kas oled kuulnud lugu võmmist, laululinnust, hullust ja maffiaprintsessist? “Röövlinnud (ja Harley Quinni erakordne vabanemine)” on lugu, mida jutustab Harley ise ainult temale omasel moel. Kui Gothami kuratlikem nartsissistlik pahalane Roman Sionis ja ta fanaatiline parem käsi Zsasz võtavad sihikule Cassi-nimelise noore neiu, asub kogu linn tüdrukut otsima. Harley, Küti, Musta Kanaarilinnu ja Renee Montoya teed ristuvad ning ebatõenäoline nelik peab üheskoos Romanist jagu saama.
Action, Adventure, Crime, DC

Jah, ma saan aru, et DC Comics tahaks ka osa saada sellest ahvatlevast pirukast mille MARVEL on küpsetanud aastate jooksul, tehes kinos käijatele koomiksi tegelased armsaks, kuid selleks et nad saaksid haugata kasvõi natukenegi, peaks nad lisama sellesse kooki natuke rohkem kui paar värvilist nonparelli glasuuri peale.

Tõsi, Harley Quinn oli Suicidal Squadi säravaim ja meeldejäävaim tegelane ja ka see on tõsi, et praegu on äärmiselt popp teha filme, kus naispeategelased teevad meestele täiega ära, kuid sel juhul võiks ikka sisu ka hea olla ja ka näitlejate valik võiks kohane olla. Taas kord tõsi, et nii mõnigi näitleja loodab võib-olla selliste filmidega oma tavapärasest rollist välja tulla, näidates, et ta on ka millekski enamas võimeline, kuid no ei õnnestu alati. Aga Bruce oli nii armas, see tema naer, see on üheaegselt nii kõhedust tekitav kui ka hinge hellaks tegev.

Noh jah, hea meelelahtutus, mis tekitab äratundmise kohti, kui olete näinud telesarja Arrow, või filmi Sucker Punch või Moulin Rouge :). Ja ma usun, et seda kõike oleks saanud palju paremini teha, sest filmis oli ka häid kohti, kuid enamuses olid ikkagi keskpärased kohad.

Vaadatav.

No comments:

Post a Comment